• Polski
 • Deutsch
 • +48 531 288 800

  Dj & Sax to klubowe, taneczne i relaksacyjne brzmienia w połączeniu z muzyką saksofonu.

  Mr DJ oraz Mr Sax to świetne combo w postaci dwóch utalentowanych muzyków – saksofonisty (Kamil „Malina” Malinowski) i dj-a (Rafał Wajs). „Malina” wykonuje repertuar na żywo do muzyki Dee Jay, wzbogacają ją świetnymi solówkami na saksofonie.  DJ ostro podkręca bity balansując pomiędzy 70 BPD (beets per minute) a 130 BMP> W praktyce oznacza to miks tego co najlepsze w muzyce. Od slow tempo typu salsa, bossa, swing  po szybkie clubowe brzmienia i dobry pop. Lubi miksować „old school”, lata 70-te, 80-te i 90-te oraz dobry współczesne brzmienia tego co najlepsze w muzyce EDM..

  W części oficjalnej eventu, Mr DJ & Mr Sax może wykonywać repertuar typu lounge, jednak później Panowie zmieniają klimat na bardziej taneczny i zapewniają wspaniały show i dobre after-party. W części tanecznej wieczoru DJ mixuje najczęściej hity lat 70, 80, 90 oraz współczesne brzmienia w stylu Deep Pop, Funky i Disco.

  Kamil „Malina” Malinowski – saksofonista współpracujący z DJami i bandami live wpisujący się w każdy styl muzyczny i wizję wydarzenia uzupełniający je o ładunek energetyczny. Doświadczenie zdobywane na parkietach cenionych scen klubowych i eventowych przełoży na wysoką jakość każdej imprezy.

  Mr DJ & Mr Sax wielokrotnie utwierdzili naszych klientów, o słuszności ich wyboru. Zagrali fantastyczne imprezy między innymi dla: Audi, Euronet, Johnson & Johnson, Panasonic, Bosh, Sharp, Coca-Cola, Nike, salon Ferrari i wiele innych.