+48 531 288 800
 • Polski
 • Deutsch
 • Kwartety smyczkowe posiadają bardzo bogatą historię. Ich początki sięgają jeszcze epoki baroku, jednak właściwy kwartet smyczkowy wykształcił się w okresie klasycyzmu. Jest to muzyka, która grana na żywo tworzy niepowtarzalne doświadczenia oraz niezapomniane wspomnienia, dlatego też tak wiele osób decyduje się na wynajęcie kwartetów smyczkowych na różnego rodzaju eventy. Tego typu muzyka sprawdzi się szczególnie w przypadku eleganckich gal oraz bankietów, lecz nie tylko. Uświetni niemalże każde wydarzenie, zachwycając wszystkie osoby zaproszone.

   

  Agencji muzycznych, które w swojej ofercie posiadają profesjonalne kwartety smyczkowe jest wiele, jednak nie każda zasługuje na Twoją uwagę. Funkcjonujemy na rynku już od wielu lat, doradzając swoim Klientom, gdy tego potrzebują. Staramy się więc pomóc zrozumieć wymogi wybranego artysty, które znajdują się w kontrakcie oraz sprawnie sfinalizować całe wydarzenie. Warto również dodać, że nasz impresariat muzyczny posiada wiele kwartetów smyczkowych charakteryzujących się szerokim repertuarem, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że to właśnie w naszej agencji znajdziesz wykonawcę, który uświetni dane wydarzenie swoim występem.

  Chcąc uświetnić swój event profesjonalnymi kwartetami smyczkowymi warto jest skontaktować się z naszą agencją. Współpraca z nami w zakresie bookingu artystów to gwarancja Twojego zadowolenia. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług, dzięki czemu nasza oferta polecana jest przez coraz większą liczbę osób. Jeżeli więc poszukujesz profesjonalnego i doświadczonego kwartetu smyczkowego koniecznie skontaktuj się z nami!

  Jak stwierdził kiedyś Fryderyk Nietzsche, życie bez muzyki byłoby pomyłką. Co więcej, zdaniem wielu naukowców, z pewnością byłoby o wiele mniej zdrowe i szczęśliwe, dlatego też warto otaczać się nią jak często się tylko da. Muzyka klasyczna wykonywana przez kwartety smyczkowe to elegancja towarzysząca ludziom od wieków w całkowicie niezmienionej formie. Nie musi ona być poprawiana studyjnie, ponieważ ma w pełni dopracowane dźwięki, które od lat zachwycają wszystkich słuchaczy. Dodatkowo, muzyka klasyczna odpręża, uspokaja i wprowadza niepowtarzalny klimat, nieporównywalny z niczym innym.

  Jeżeli poszukujesz kwartetów smyczkowych, które mogłyby uświetnić również i Twój event, to koniecznie sprawdź naszą ofertę. Jesteśmy doświadczonym muzycznym impresariatem z siedzibą w Wiedniu oraz oddziałem w Warszawie, który od lat zajmuje się rezerwacją prestiżowych projektów muzycznych. Tworzymy własne, wyjątkowe projekty muzyczne skierowane głównie na rynek eventowy i firmowy. Reprezentujemy oraz promujemy wszystkich naszych artystów. Zapewniamy także wyjątkowe zespoły, takie jak kwartety smyczkowe wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki poziom artystyczny. Dbamy zarówno o odpowiedni repertuar, wizerunek sceniczny, make-up, jak i aranże.