• Polski
 • Deutsch
 • +48 531 288 800

  Poszukując dobrej agencji muzycznej, warto jest wybrać doświadczonych profesjonalistów, będących gwarancją Twojego zadowolenia. Zapewniamy wyjątkowe zespoły muzyczne na event, muzyków, DJ-ów oraz zajmujemy się oprawą muzyczną imprez firmowych i okolicznościowych. Nasza agencja bookingowa oferuje wszystkim osobom zainteresowanym skuteczną pomoc przez cały proces realizacji eventu, jak również organizacji koncertu. Bardzo chętnie pomożemy Tobie wybrać najwłaściwszego artystę, który swoim występem uświetni dane wydarzenie, tak by było ono wyjątkowe!

  Na rynku znaleźć można wiele agencji, jednak nie każda zasługuje na Twoją uwagę. Funkcjonujemy na rynku już od wielu lat, pomagając swoim Klientom, gdy tego potrzebują. Staramy się więc pomóc zrozumieć wymogi wybranego artysty, które znajdują się w kontrakcie oraz sprawnie sfinalizować całe wydarzenie. Warto również dodać, że nasz impresariat muzyczny posiada wiele różnorodnych zespołów na event, charakteryzujących się szerokim repertuarem, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że to właśnie w naszej agencji koncertowej znajdziesz wykonawcę, który będzie spełniał wszystkie Twoje wymagania.

  Od lat zajmujemy się rezerwacją prestiżowych projektów muzycznych na Twój event. Tworzymy własne, wyjątkowe projekty muzyczne skierowane głównie na rynek eventowy i firmowy. Reprezentujemy oraz promujemy wszystkich naszych artystów. Zapewniamy także wyjątkowe zespoły na każdy event oraz wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki poziom artystyczny. Dbamy zarówno o odpowiedni repertuar, wizerunek sceniczny, make-up, jak i aranże. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób poszukując zespołów na event, decyduje się na współpracę właśnie z naszą agencją.

  Warto również dodać, że nasza agencja współpracuje wyłącznie z najlepszymi zespołami muzycznymi na event, których rezerwujemy również w występach solowych. Dobra muzyka do uroczystej kolacji, bankietu lub też spotkania biznesowego? Tylko z Polisound! Co równie ważne, możemy zaproponować Tobie także występy najlepszych DJ-ów, których wyróżnia klasa, modny wygląd, prestiżowe i designerskie konsole oraz pozytywna energia, która jest bardzo istotna w tym zawodzie.

  Czym byłby zespół muzyczny na event bez odpowiedniego nagłośnienia? Wiemy o tym, jak istotna jest ta kwestia, dlatego też nasz impresariat artystyczny posiada własne markowe nagłośnienie oraz współpracuje ze sprawdzonymi i najlepszymi firmami. Zapewniamy także widowiskowe oświetlenie koncertu lub artysty. Skutecznie pracowaliśmy zarówno nad dużymi eventami, jak i tymi nieco mniejszymi, dzięki czemu potrafimy zorganizować wydarzenie, niezależnie od jego wielkości. Ogromne doświadczenie, setki udanych imprez oraz wielu zadowolonych Klientów to nasz atut.

  Nasz zespół koordynuje eventy, jest w stałym kontakcie z Klientem, dba o jego interesy oraz reprezentuje artystów Agencji Muzycznej Polisound. Współpraca z nami w zakresie bookingu zespołów na event to gwarancja Twojego zadowolenia. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. Zapraszamy więc do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane przeprowadzeniem profesjonalnych i niezapomnianych eventów z dobrą muzyką w tle.

  Smooth Like Jazz

  Al Capone Band

  Frank Sinatra Tribute Band

  Funky Street