• Polski
 • Deutsch
 • +48 531 288 800

  Dobry DJ na wesele musi wyróżniać się świetną muzyka, klasą, poczuciem humoru, profesjonalnym sprzętem oraz gwarancją udanej zabawy. Disco, funk, oldies, latino, EDM, rock – gramy wszystko co najlepsze!

   

  Mamy zaszczyt zaproponować świetnego DJ na wesele w Warszawie, mazowieckie oraz w innych miastach Polski. Dodatkowo zapewnimy piękne oświetlenie parkietu oraz dekoracyjne oświetlenie sali. Nasz dee jay zagra największe przeboje minionych epok oraz najnowsze hity radiowe. Występujemy solo lub w tzw. DJ live act, czyli np. z saksofonistą i/lub wokalistką. 

  Zaufali nam agencje ślubne oraz wedding plannerzy (Wedding Heaven, Kamila Romanow, Kraina Ślubów, Zwadowski & Konslutanci, …) Prowadzimy przyjęcia z klasą i humorem oraz wyróżniamy się na rynku profesjonalnym podejściem. Nasz DJ jest zawsze elegancko ubrany i zapewnia najlepszą muzykę. Zdajemy sobie sprawę, że wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu, dlatego dbamy o każdy szczegół. Z nami wasze przyjęcie ślubne będzie po prostu udane i bezstresowe a goście będą się świetnie bawić.

  Nasz DJ koordynuje eventy, jest w stałym kontakcie z Klientem, dba o jego interesy oraz reprezentuje Agencję Muzycznę Polisound. Współpraca z nami w zakresie bookingu DJów na event to gwarancja zadowolenia. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. Zapraszamy więc do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane przeprowadzeniem profesjonalnych i niezapomnianych eventów z dobrą muzyką.

  Agencja Muzyczna Polisound współpracuje wyłącznie z najlepszymi didżejami na event, których rezerwujemy zarówno w występach solowych, jak i w duecie lub trio. Dobra muzyka do uroczystej kolacji, bankietu lub też spotkania biznesowego? Tylko z Polisound!

  Wynajęcie DJ na wesele Warszawa lub inne miasto, za pomocą naszej agencji to inwestycja w niezapomnianą muzykę i dobrą zabawę. Nasi DJ-e pojawiają się z markowym nagłośnieniem i oświetleniem. Każdy muzyk, którego reprezentujemy, jest profesjonalistą i świetnie dopiera repertuar muzyczny od disco, pop, oldies, funk, latino i EDM po największe rockowe przeboje. Zależy nam na zadowoleniu klientów i organizacji wyjątkowych uroczystości, dlatego stale współpracujemy z Parą Młodych, aby realizować ich pomysły i spełniać ich marzenia. Wspólnie opracowujemy harmonogram przyjęcia weselnego oraz uwzględniamy preferencje muzyczne. Jeśli w planie są oczepiny zaproponujemy zabawy i konkursy w dobrym tonie.

  Warszawa to miasto, z którego pochodzimy, ale zagramy w każdym miejscu na terenie całego kraju. Jeszcze lepszym  pomysłem jest połączenie z saksofonistą lub z wokalistką. – tzw. DJ live act. Profesjonalny DJ na wesele Warszawa, mazowieckie to doskonały pomysł i gwarancja udanej zabawy! Dodatkowo, połączenie DeeJay, saksofonisty i wokalistki gwarantuje wspaniałe show i jest najlepszą alternatywą dla zespołu. Jeśli ktoś ceni muzykę wykonywana na żywo duet Mr DJ & Mr Sax  z pewnością powinien go zainteresować. Repertuar podzielony jest na występy solo oraz w duecie z saksofonistą i/lub wokalistką. Najczęściej wokalista i saksofonista pojawiają się podczas uroczystości jako niespodzianka na 3-4 sety po ok 35 min każdy. Możliwe są również inne rozwiązania, np. saksofonista tylko podczas kolacji lub ceremonii ślubnej lub jako show act w klimacie clubbing.