• Polski
 • Deutsch
 • +48 531 288 800

  Lata 50-te XX wieku, choć nie posiadały wielu zespołów, były bardzo bogate we wspaniałych i charyzmatycznych solistów, którzy już na stałe zapisali się na kartach naszej historii. To właśnie wtedy zaczęła powstawać muzyka pop, która nastawiona była na masowego odbiorcę, a jej przeznaczeniem była zabawa na różnego rodzaju spotkaniach. I nie inaczej jest współcześnie – dziś również wiele osób poszukuje profesjonalnych zespołów w klimacie lat 50-tych, którzy uświetnią dane wydarzenie swoim występem, serwując niezapomniane i ponadczasowe przeboje z tamtego czasu.

  Niezaprzeczalną siłą muzyki pochodzącej z tamtych lat jest bez wątpienia jej autentyczność. Utwory wykonywane przez młode pokolenie opowiadało przede wszystkim o wkraczaniu w okres dorosłości, o pierwszych zauroczeniach, czy też miłościach. Nie bez znaczenia była też sama warstwa muzyczna, która charakteryzuje się niezapomnianymi i ponadczasowymi melodiami rozpoznawanymi przez wiele osób również i w czasach współczesnych. Muzyka zespołów retro także i dziś ma wielu oddanych miłośników, którzy bardzo chętnie posłuchaliby jej na żywo.

  Nie da się ukryć, że zespoły muzyczne 1950 przełamywały stereotypy kulturowe, obyczajowe oraz polityczne, dając jednocześnie początek zupełnie nowym czasom. Jest to także okres w którym panował rock&roll, którego niekwestionowanym królem był Elvis Presley. W tamtych czasach muzyka miała ogromny wpływ szczególnie na młodzież, która utożsamiała się z przekazami niesionymi przez muzyków, jednak nawet po tylu latach nie pozostawia ona nikogo obojętnym również i dziś.

  Nasz zespół koordynuje eventy, jest w stałym kontakcie z Klientem, dba o jego interesy oraz reprezentuje artystów Agencji Muzycznej Polisound. Współpraca z nami w zakresie bookingu artystów oraz zespołów muzycznych 1950 to gwarancja Twojego zadowolenia. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. Zapraszamy więc do kontaktu wszystkie osoby zainteresowane wynajęciem profesjonalnych zespołów muzycznych!

  Choć współczesna muzyka w znacznym stopniu różni się od tej, która panowała za czasów Elvisa Presleya, to w dalszym ciągu zespoły w stylu lat 50-tych uświetniają wiele eventów, zarówno tych dużych, jak i nieco mniejszych. Warto również zaznaczyć, iż w melodiach największych przebojów lat 50 bawią się doskonale nie tylko osoby starsze, ale również nieco młodsze pokolenie, co w przypadku muzyki nowoczesnej nie zawsze ma miejsce. Charakterystyczny repertuar muzyki pochodzącej z lat 50 z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

  Jesteśmy profesjonalistami, dlatego też nasz impresariat artystyczny posiada własne markowe nagłośnienie oraz współpracuje ze sprawdzonymi i najlepszymi firmami. Zapewniamy także widowiskowe oświetlenie koncertu retro bandu lub artysty. Skutecznie pracowaliśmy zarówno nad dużymi eventami, jak i tymi nieco mniejszymi, dzięki czemu potrafimy zorganizować wydarzenie, niezależnie od jego wielkości. Ogromne doświadczenie, setki udanych imprez oraz wielu zadowolonych Klientów to cecha, która wyróżnia nas spośród konkurencji.

  Zapewne każdy ma świadomość, że muzyka łagodzi obyczaje, dlatego też powinna być ona uświetnieniem każdego eventu, czy też bankietu. To właśnie między innymi dlatego wszystkie osoby planujące organizację tego typu przedsięwzięcia, powinny zainteresować się wyborem odpowiedniego retro bandu. Muzyka na żywo prezentuje się o wiele lepiej niż ma to miejsce w przypadku tej puszczanej przez zwykłe głośniki, dlatego też tak wiele osób decyduje się na wynajęcie profesjonalnych zespołów, właśnie za pośrednictwem naszej agencji.