+48 531 288 800
 • Polski
 • Deutsch
 • Al Capone Band z repertuarem tanecznym dedykowanym pod przyjęcia weselne. Największe przeboje Disco, Pop, Funk, Pop, Soul, R&B i Rock !

  Co jest najważniejsze przy wyborze zespołu na wesele? To na jaką zabawę można liczyć z wybranym zespołem! To jak grają muzycy, czy frontmani mają odpowiednią charyzmę, czy poprowadzą przyjęcie, zaproszą na parkiet, poprowadzą całe przyjęcie oraz jaki repertuar oferuje wybrany zespół. Oczywiście własne nagłośnienie i oświetlenie to dodatkowy atut. Ostatnie jest o tyle ważne, że nie generuje dodatkowych problemów dla przyszłej Młodej Pary, która nie musi szukać firm nagłośnieniowych. Dlatego wybrany zespół musi mieć w repertuarze nie tylko największe hity lat lat 50-tych, 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych, 2000+ oraz najnowsze przeboje ale również odpowiednio poprowadzić wesele. Często międzynarodowe, dwujęzyczne. Bez interakcji z gośćmi, stałego kontaktu z managerem restauracji, umiejętnemu prowadzenia przyjęcia, subtelnych żartów i po prostu dbania o wyjątkową atmosferę przyjęcia, takie wesele może okazać się co najwyżej przeciętne.

  Zespół muzyczny Al Capone Band wyróżnia się na tle innych zespołów. Zawsze przygotowani, elegancko ubrani i świetni muzycy to największe atuty zespołu. Dzięki managerowi zespołu, wszelkie sprawy organizacyjne zawsze są dopięte na ostatni guzik. Stawiają na dobrą atmosferę i maksymalną zabawę! Ten wyjątkowy dzień czynimy jeszcze bardziej wyjątkowym!

  Z zespołem Al Capone Band wesela są po prostu udane! Członkowie zespołu uwielbiają między innymi takich wykonawców jak: Aretha Franklin, Stevie Wonder, James Brown, Lykke Lee, Michael Jackson, Kool & The Gang, Rihanna, Bee Gees, Earth, Wind & Fire, Bruno Mars, Gloria Gaynor, Alicia Keys, Maroon 5, Daft Pank, Justin Timberlake, Jamiroquai, Pharrell Williams oraz Kings Of Leon. Na weselu grają również utwory takich grup jak: Modern Talking, Shakin Stevens, Paul Anka, Anna Jantar, Ewa Bem, Krzysztof Krawczyk, Czerwone Gitary, Czesław Niemen i wiele, wiele innych utworów, bez których nie może obejść się standardowe przyjęcie weselne. Często występują z  własnym DJ-em, który chętnie miksuje utwory, których nie wykonuje grupa Al Capone Band.

  JEŚLI SZUKASZ DOBEGO ZESPOŁU NA WESELE,  WYBIERZ AL CAPONE BAND!

   

  www.alcaponeband.com

  Dobry zespół na wesele jest najważniejszym czynnikiem udanego i wyjątkowego wesela. Kiedy muzycy zawodzą, trudno mówić o tym, że wesele było udane. Nikt nie będzie zwracał uwagi na wspaniałość miejsca czy na fantastyczny catering jeśli nie będzie się dobrze bawił. Dobry zespół muzyczny, to gwarancja świetnej zabawy! Aby zespół na wesele brzmiał dobrze potrzebne jest również dobre nagłośnienie, które zapewniamy naszym artystom. W naszej agencji muzycznej powstały grupy muzyczne, które trafiają w gust muzycznych wszystkich gości. Wybierając nasze zespoły Młoda Para może być spokojna o to, że najważniejszy dzień w życiu będzie przebiegał w wyśmienitej atmosferze przy dobrej muzyce i świetnej zabawie. Zapewniamy wyjątkowe zespoły na wyjątkowe wesela!

  Nasz zespół na wesele bez trudu dobierze utwory, które sprawdzą się dla każdego pokolenia i zapewnią niezwykłą zabawę. W trakcie kolacji proponujemy spokojny repertuar typu smooth jazz, chillout, soul, instrumental oraz muzykę filmową. W dalszej części przyjęcie weselne nabiera charakteru rozrywkowego, króluje wtedy pop, disco, rock, funk oraz największe hity.

  Jedną z naszych propozycji jest zespół Al Capone Band. Zespół tworzy grupa profesjonalnych muzyków, którzy fantastycznie sprawdzą się jako bardzo dobry zespół na wesele bez disco-polo. Z naszych usług najczęściej korzystają klienci, którzy organizują swoje przyjęcie weselne, na terenie województwa mazowieckiego, ale grupa Al Capone Band chętnie dojeżdża na wesela na terenie całej Polski, a nawet Niemiec i Austrii. Ich repertuar muzyczny obejmuje wszystkie popularne style muzyczne, od jazzu po rock. O tym, że Al Capone Band to zespół na wesele, który w mieście Warszawa, Łódź, Katowice, Kraków, Poznań, Gdańsk i inne, stworzy niezapomnianą atmosferę na każdej imprezie, świadczy fakt, że na stałe współpracują lub współpracowali z tak znakomitymi artystami, jak Justyna Steczkowska, Urszula, Kayah, Kora, Margaret i Andrzej Piaseczny. Chociaż nasz zespół na wesele obsługuje głównie województwo mazowieckie, jesteśmy w stanie dojechać w różne regiony Polski i Europy.