+48 531 288 800
 • Polski
 • Deutsch
 • Lata 20 i 30 to specyficzny okres w dziejach, również pod kątem muzycznym. Glenn Miller, Benny Goodman, Tommy Dorsey, czy też Louis Armstrong to tylko niektóre z ponadczasowych nazwisk, które na dobre zapisały się w historii muzyki. Zespoły muzyczne 1920 to niepowtarzalny klimat nieporównywalny z niczym innym, w którym znalazły się niezapomniane przeboje. Mimo tak dużego upływu czasu, wiele z piosenek z tamtego okresu nadal jest rozpoznawalna w czasach współczesnych. To absolutny fenomen świadczący o chwytliwości oraz oryginalności każdej z nich. Nic więc dziwnego, że w dzisiejszych czasach tak wiele osób poszukuje zespołów w klimacie lat 20-tych!

   

  Choć współczesna muzyka w znacznym stopniu różni się od tej sprzed prawie 100 lat, to w dalszym ciągu zespoły w stylu lat 20-tych uświetniają wiele eventów, zarówno tych dużych, jak i nieco mniejszych. Warto również zaznaczyć, iż w melodiach największych przebojów lat 20 bawią się doskonale nie tylko osoby starsze, ale również nieco młodsze pokolenie, co w przypadku muzyki nowoczesnej nie zawsze ma miejsce. Charakterystyczny repertuar muzyki pochodzącej z lat 20 z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagające osoby.

  Nie od dziś wiadomo, że muzyka łagodzi obyczaje, dlatego też powinna być ona uświetnieniem każdego eventu, czy też bankietu. To właśnie między innymi dlatego wszystkie osoby planujące organizację tego typu przedsięwzięcia, powinny zainteresować się wyborem odpowiedniego zespołu w klimacie lat 30-tych oraz 20-tych. Muzyka na żywo prezentuje się o wiele lepiej niż ma to miejsce w przypadku tej puszczanej przez zwykłe głośniki, dlatego też tak wiele osób decyduje się na wynajęcie profesjonalnych zespołów muzycznych 1930.

  Od lat zajmujemy się rezerwacją prestiżowych projektów muzycznych na Twój event. Tworzymy własne, wyjątkowe projekty muzyczne skierowane głównie na rynek eventowy i firmowy. Reprezentujemy oraz promujemy wszystkich naszych artystów. Zapewniamy także wyjątkowe zespoły w tylu lat 30-tych na każdy event oraz wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki poziom artystyczny. Dbamy zarówno o odpowiedni repertuar, wizerunek sceniczny, make-up, jak i aranże. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób poszukując zespołów w klimacie lat 30-tych, decyduje się na współpracę właśnie z naszą agencją.

  Warto również dodać, że nasza agencja współpracuje wyłącznie z najlepszymi zespołami w stylu lat 20-tych oraz 30-tych, których rezerwujemy również w występach solowych. Dobra muzyka do uroczystej kolacji, bankietu lub też spotkania biznesowego? Tylko z Polisound! Co równie ważne, możemy zaproponować Tobie własne markowe nagłośnienie oraz współpracuje ze sprawdzonymi i najlepszymi firmami. Zapewniamy także widowiskowe oświetlenie koncertu lub artysty. Skutecznie pracowaliśmy zarówno nad dużymi eventami, jak i tymi nieco mniejszymi, dzięki czemu potrafimy zorganizować wydarzenie, niezależnie od jego wielkości. Ogromne doświadczenie, setki udanych imprez oraz wielu zadowolonych Klientów to nasz atut.

  Nasza agencja współpracuje z wieloma zespołami w stylu lat 20-tych oraz 30-tych, które posiadają wieloletnie doświadczenie sceniczne. Swoim Klientom możemy więc zapewnić wyjątkowe zespoły, profesjonalnych muzyków, oraz nagłośnienie z najwyższej półki, które ma przełożenie na jakość imprezy. Doradzimy także w wyborze najwłaściwszego artysty, który swoim występem uświetni dane wydarzenie, tak by było ono wyjątkowe. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, zapewniając najwyższą jakość świadczonych usług. Zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego!