+48 531 288 800
 • Polski
 • Deutsch
 • Imprezy firmowe są bardzo ważnym rodzajem eventu. Stanowią niezbędny element integracji pracowników firmy lub klientów firmy a czasem jednych i drugich. Aby impreza firmowa była udana, niezbędne jest zapewnienie takich elementów jak: wybór odpowiedniego miejsca, catering oraz zapewnienie części integracyjnej, wzmacniające więzi w firmie, np. typu jak team building lub dobry zespół na imprezę firmową. W zależności od rodzaju imprezy firmowej, proponujemy niezwykłe zespoły rozrywkowe, coverbandy, tributebandy oraz zespoły w klimatach i stylistyce konkretnych lat. Np. lat 20-tych, 60-tych czy 70-tych.  Oczywiście zapewniamy również zespoły na imprezy firmowe, które specjalizują się w tzw. background music. Nasi utalentowani muzycy specjalizują się również w gatunkach typu smooth jazz i soul. Oferujemy składy instrumentalne, które doskonale sprawdzają się jako muzyka w trakcie uroczystej kolacji, bankietu oraz wszelkich eventów i imprez firmowych, gdzie potrzebny jest zespół, który zapewni odpowiedni nastrój podczas imprezy firmowej.

  Impreza firmowa może mieć co najmniej kilka różnych założeń. Inna może też być wybrana muzyka. Nasze zespoły na imprezę firmową przygotowały bardzo szeroki repertuar obejmujący różne popularne nurty w muzyce, a także covery wielu znanych gwiazd. Dzięki fantastycznym muzykom (wszyscy mają wykształcenie muzyczne, współpracują z gwiazdami oraz znani są z programów takich jak The Voice Of Poland, Must Be The Music, Jaka To Melodia?) potrafimy stworzyć wyjątkowy klimat, jaki chcą uzyskać organizatorzy. Jesteśmy przekonani, że nasz zespół na imprezę firmową będzie fantastycznie odbierany przez pracowników firmy, zaproszonych gości, klientów oraz kontrahentów. Podobnie jak cała impreza z naszą oprawą muzyczną przejdzie do miłych wspomnień firmowych. Należy pamiętać, że głównym zadaniem imprezy firmowej jest integrowanie pracowników i wpływ na ich motywację do dalszych działań. Niezależnie od tego, jak ciekawe atrakcje zostały przewidziane w trakcie, to zespół na imprezę firmową będzie nadawał klimat i charakter całości.

  Jeżeli oprawa muzyczna nie będzie na odpowiednio wysokim poziomie, atmosfera podczas eventu może rozczarowywać. Decydując się na nasz zespół na imprezę firmową, dajemy gwarancję, udanego występu wspaniałej atmosfery. Oczywiście niezbędnym warunkiem udanego koncertu naszego zespołu na imprezę firmową jest również odpowiednie nagłośnienie. Nawet najlepszy zespół na imprezę firmową nie zabrzmi dobrze bez odpowiedniego nagłośnienia. Wyjątkiem są składy instrumentalne, pod warunkiem niewielkiej liczby gości. W innym przypadku nawet taki band trzeba nagłośnić. Zespół na imprezę firmową ma być zespołem z tanecznym repertuarem dobre nagłośnienie to podstawa! Decydując się na współpracę z naszą agencją muzyczną można mieć pewność, że zespół na imprezę firmową zrobi wszystko, by oprawa muzyczna była na najwyższym poziomie. Podobnie jak nasze nagłośnienie!

  Setki razy zapewniliśmy dobry zespół na imprezę firmową oraz zaproponowaliśmy muzykę która idealnie sprawdziła się na podczas eventu czy imprezy firmowej. Decydując się na nasze zespoły i naszych muzyków nasi klienci mogą być spokojni o udaną imprezę firmową.

  Smooth Like Jazz

  Singin' Birds

  Frank Sinatra Tribute Band

  Funky Street