• Polski
  • Deutsch
  • +48 531 288 800

    Piękno niezwykłego dźwięku harfy, instrumentu zaskakująco wszechstronnego, a wciąż rzadko spotykanego, najpełniej ujawnia się w muzyce wykonywanej na żywo. Nastrój, jaki tworzy się przy spotkaniu ze słuchaczami jest zawsze wyjątkowy – nie ma dwóch identycznych wykonań, a te same utwory za każdym razem brzmią inaczej. Właśnie w tym tkwi magia grania przed publicznością – i dla publiczności; chwile, gdy dzięki muzyce rodzą się uczucia, to czas, który daje wiele radości.

    W programie wybór utworów na harfę solo o kontrastującym charakterze, pochodzących z różnych epok – od baroku do muzyki współczesnej. Może stanowić element oprawy uroczystości firmowej lub prywatnej.

    Eleganckie tło muzyczne dla takich wydarzeń, jak bankiety, konferencje, wystawy, wernisaże, uroczyste kolacje, jubileusze, Wigilie dla firm i instytucji. Delikatne dźwięki harfy pozostają dobrze słyszalne, a jednocześnie nie przytłaczają i umożliwiają swobodną rozmowę uprzyjemniając uroczystość od momentu przybycia pierwszych gości. Ponadto fascynujący widok niezwykłego instrumentu, jakim jest harfa, stanowi niewątpliwą ozdobę i atrakcję wydarzenia. Program dostosowany do rodzaju przyjęcia – mogą to być utwory z repertuaru klasycznego, wprowadzające nieco bardziej oficjalną atmosferę, lub wybór lżejszych pozycji z muzyki popularnej, filmowej i standardów jazzowych w przypadku imprez o mniej formalnym charakterze. Podczas przyjęć gwiazdkowych – najpiękniejsze kolędy oraz znane i lubiane utwory okolicznościowe.

    Oprawa muzyczna ceremonii ślubnych kościelnych i cywilnych. Utwory z szerokiego repertuaru muzyki religijnej i klasycznej, dobrane specjalnie na tę okazję i dostosowane do indywidualnych życzeń Narzeczonych: w momencie rozpoczęcia i zakończenia ceremonii, podczas podpisania aktu małżeństwa lub życzeń dla Młodej Pary. Możliwe jest stworzenie na kilkanaście minut przed rozpoczęciem ceremonii eleganckiego muzycznego tła, wprowadzającego przybywających gości w radosną atmosferę tego dnia.