• Polski
  • Deutsch
  • +48 531 288 800

    DJ-ka, a zarazem wykształcona wokalistka na event. Jej ulubiony repertuar to disco lat 70-tych i 80-tych , funk, EDM, deep pop, oldies, i latino.

    Aleksandra („Lady DJ”) zachwyca nie tylko urodą, ale również niezwykłym głosem. W przemyśle muzycznym djki spotkać można coraz częściej. Jednak kobieta DJ, która umie dobrze śpiewać to już rzadkość. Aleksandra jest wykształconą wokalistką, która jako DJ-ka miksuje bity lat 70-tych, disco, funk, pop, oraz sięga po dobre EDM, latino oraz soul i deep pop. DJka na event to bardzo dobry wybór wszędzie tam, gdzie klient oczekuje wysokiej jakości usługi w połączeniu z jej rozrywkowym charakterem. Jako dj-ka i wokalistka „Lady DJ”  to dobry i sprawdzony wybór. Jednak jeśli zależy wam na jeszcze lepszym show zabookujcie ją w duecie z saksofonistą. Chodzi o projekt „Lady DJ & Mr Sax”.

    Docenili nas agencje eventowe, instytucje bankowe, branże motoryzacyjne, spożywcze,  FMCG, oraz koncerny farmaceutyczno-medyczne oraz kluby, hotele, restauracje, dworki i pałace. Przełamujemy stereotypy i gramy również wszędzie tam gdzie klient się tego najmniej spodziewa!