+48 531 288 800
 • Polski
 • Deutsch
 • Smooth Jazz, Soul, Pop, Funk, Disco z lat 70/80 oraz najnowsze hity radiowe.

   

  Warszawski zespół Groove Station tworzą wykształceni muzycy o wysokich umiejętnościach artystycznych. Groove Station jest doskonałym wyborem na każdy event, wesele lub uroczystość, podczas której potrzebna jest szykowna rozrywka, aby Twoja noc była niezapomniana. Repertuar zespołu to: Smooth Jazz, Soul, Pop, Funk, Disco z lat 70/80 oraz najnowsze hity radiowe. Dzięki Groove Station Twój parkiet będzie pełny przez całą noc. Niezależnie od wydarzenia, zespół traktuje każdą okazję z najwyższą wagą i daje ten sam profesjonalny, ekscytujący występ, czy to w małym, kameralnym miejscu, czy w największej sali balowej. 

  Groove Station potrafi stworzyć dźwięk, styl i magię, aby Twój ślub był wyjątkowym i niezapomnianym dniem. Masz tylko jedną szansę, aby Twój dzień ślubu był fantastyczny, więc pozwól Groove Station sprawić, by był to taki, który zostanie zapamiętany na zawsze. 

  Groove Station może dostosować swój występ do Twoich wymagań, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu będziesz mógł zrelaksować się i bawić się ze swoimi gośćmi przy najbardziej znanych polskich i zagranicznych coverach. Pierwszy taniec i specjalne życzenia? Żaden problem…..po prostu daj znać czego potrzebujesz!

  Aby uzyskać więcej informacji na temat rezerwacji Groove Station na event lub wesele, napisz do nas lub zadzwoń – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania !