+48 531 288 800
 • Polski
 • Deutsch
 • DVS, czyli DJ, Vocal i Sax w projekcie DJ Live Act. Najlepsze utwory disco, funk, pop, rock oraz EDM (Electronic Dance Music) w wykonaniu oryginalnego trio muzycznego.

  Zespół DVS to DJ Live Act, który składa się składa się z trzech muzyków: DJ-a, wokalistki i saksofonisty. To forma muzycznego show opartego na najlepszych piosenkach, miksowany przez DJ-a oraz repertuarem live w wykonaniu wokalistki i saksofonisty. W repertuarze grupy DVS można jednak odnaleźć absolutny mix wszystkiego co najlepsze w muzyce! Od Franka Sinatry po David Guetta! Jak to możliwe? DJ ma praktycznie nieograniczony repertuar muzyczny. Dee Jay gra oryginalne podkłady muzyczne, wokalistka śpiewa na żywo a saksofonista to prawdziwy wirtuoz i showman.

  Jeśli szukasz DJa i saksofonistę na wesele, urodziny, event lub imprezę firmową, z pewnością warto powiększyć skład zespołu o wokalistkę. Grupa DVS występuje w kilku setach muzycznych. Wszystko zależy od długości eventu. Jeśli jest on dość długi, np. wesele albo urodziny, DJ najczęściej zaczyna solo. Zapewnia wtedy muzykę lounge, smooth jazz, chillout, soul, etc. To świetna muzyka np. do obiadu czy kolacji. Oczywiście wokalistka i saksofonista mogą dołączyć do DJ i grać od razu w trio. Najczęściej jednak pojawiają się później, jako niespodzianka. Wtedy jest największe wrażenie! Wszyscy goście na weselu (lub innym evencie) nie spodziewają się, że za chwilę na scenie pojawi się piękna wokalistka i super saksofonista! I o to chodzi! Teraz zaczyna się zabawa! Najlepsza muzyka pop, disco, funk, EDM (Electronic Dance Music), listy przebojów (stare i nowe) oraz wyjątkowe utwory dla saksofonisty, który gra solo. Jeśli chcesz zachować wysoki poziom artystyczny i nie wydawać majątku na duży zespół, artysta DVS jest dla Ciebie bardzo dobrym wyborem.

  • Wokalistka Aleksandra jest obecnie jedną z najlepszych wokalistek w Agencji Muzycznej Polisound. Na stałe mieszka w Wiedniu, jednak z uwagi na fakt, że pochodzi z Warszawy, występuje zarówno w Polsce jak i w Austrii. Z DJem lub bez, można ją usłyszeć np. w zespole Al Capone Band, „Smooth Like Jazz” i innych. Występowała z wieloma znanymi artystami oraz supportowała takich artystów jak Andrzej Piaseczny czy Margarett. Jako wokalistka, Aleksandra brała również udział w wielu popularnych programach telewizyjnych, konkursach i festiwalach w kraju i za granicą.
  • DJ (Rafael Wajs) – konferansjer, DJ, manager artystów, producent muzyczny, członek Polskiego Stowarzyszenia Realizatorów Dźwięku, gitarzysta amator. Doświadczenie zdobywał w klubach muzycznych na stanowiskach barmańskich i djskich. W 2008 roku zrezygnował z pracy w korporacji i wraz z żoną (wokalistką) założył agencję muzyczną oraz projekty „DJ Al Capone”, „Mr DJ & Mr Sax”, „Gdzie Jest DJ?”, „DJ Juicy”, „DJ Daddy Cool” i inne.
  • Saksofonista Lukas – czyli Łukasz Banaszkiewicz, to wirtuoz saksofonu. Świetny słuch, niesamowite wyczucie rytmu, własne aranżacje i bardzo dobra współpraca z DJami to jego mocne strony. Występował w Polsce oraz w Niemczech. Od kilku lat usłyszeć go można na najlepszych eventach w projekcie solo lub z dee jay. Jego ulubiony repertuar to soul, chillout oraz tzw. „deep pop”, czyli lekka odmiana muzyki house, która świetnie sprawdza się jako muzyka tła w gorące wakacyjne wieczory.

  Artyści, znani ze swoich występów w najlepszych klubach w Polsce, połączyli siły aby aby stworzyć projekt, który stanowi niekwestionowaną nowość i niepowstrzymaną bombę energetyczną na polskiej scenie eventowej.

  Projekt „DJ Live Act” to muzyka grana przez DJ-a w połączeniu z muzykami, którzy występują  na żywo. Jest to zdecydowanie tańsza alternatywa dla dobrego zespołu muzycznego Dlaczego? Zespół muzyczny, który gra na żywo, powinien składać się z kilku lub kilkunastu muzyków.  Jeśli słyszysz duet, który brzmi jak zespół, oznacza to, że wykorzystywany jest playback muzyczny (mp3, MIDI, karaoke, etc.) Jeśli wybierzesz zespół muzyczny zamiast DJ-a pamiętaj, że potrzebuje on większego nagłośnienia, monitorów odsłuchowych, mikrofonów dla instrumentów, akustyka (inżyniera dźwięku) oraz większym miejscu lub nawet scenie lub podeście. Naszym zdaniem każdy artysta powinien występować z dobrym nagłośnieniem i oświetleniem scenicznym – w przypadku zespołu koszta będą dużo większe! Dodatkowo dochodzi kwestia repertuaru grupy muzycznej. DJ zagra praktycznie wszystko. A zespół ? Na pewno nie. Ostatnia sprawa to koszty dodatkowe typu transport, wyżywienie i noclegi. Im większa grupa tym większe koszta… Dlatego jeśli chcesz mieć muzykę na żywo, na swojej imprezie i nie wydawać majątku na duży zespół muzyczny, wybierz dobrego DJ, który występuje z wokalistką i saksofonistą.