• Polski
 • Deutsch
 • +48 531 288 800

  Wybitny gitarzysta w występie solowym lub w duecie z wokalistką.

  Wybitny gitarzysta i wokalistka jako duet muzyczny z Warszawy to wspaniały pomysł na imprezę firmową, event a nawet przyjęcie  bożonarodzeniowe. Gitara akustyczna w połączeniu ze zmysłowym kobiecym głosem zapewnia świetne tło muzyczne i pozwala gościom na rozmowę. „Wokalistka jest po prostu fantastyczna, a gitarzysta to prawdziwy talent”. Tak mówią nasi zadowoleni klienci!

  Jeśli szukasz idealnego duetu muzycznego na wesele, urodziny, event lub imprezę firmową, „Chilli Strings” jest dobrym wyborem. Ten elegancki duet muzyczny z Warszawy jest idealny na spokojne imprezy, uroczystą kolację lub muzykę barową. Niewątpliwą zaletą duetu muzycznego jest to, że gitarzysta gra zarówno standardy muzyki klasycznej, takie jak soul, pop, smooth jazz i piosenki taneczne, takie jak pop, soft rock i inne. Duet muzyczny „Chilli Strings” (gitarzysta i piosenkarz) gwarantuje wysoki poziom artystyczny, tam gdzie jest muzyka w tle i wszędzie tam, gdzie są małe zespoły.

  Duet muzyczny Warszawa, Gdańsk, Poznań

  Dla tego fantastycznego duetu muzycznego z Warszawy odległość nie ma znaczenia. Lubią występować w Gdańsku, Poznaniu Wrocławiu i w innych miastach w Polsce a nawet za granią. Muzyczny duet na wesele to idealna alternatywą dla dużego zespołu muzycznego. „Chilli Strings” jest świetny  jako duet na urodziny, hotel, restaurację, kolację i wszędzie tam, gdzie wymagany jest wysoki poziom artystyczny. W repertuarze gitarzysty i piosenkarza „Chilli Strings” znajdziesz utwory, które spodobają się młodym i starszym pokoleniom. Najlepszy repertuar muzyczny wykonują znani artyści.  Nie czekaj, zarezerwuj duet muzyczny!

  Ciepły i charyzmatyczny wokal oraz elegancki i utalentowany gitarzysta w projekcie „Chilli Strings” zostali docenili między innymi przez: Huawei, Packard, Bioderma, CityBank, Lavazza, Neonet i inni.